Indeling Nationale Competitie 2e klasse A KNDB 18-19

 

BEGB Britsum

http://www.begb.nl/    

   

Damcombinatie Frieslân 3            Oenkerk

https://www.kndb.nl/verenigingen/dv0248/    

   

Heerenveen 2

   

Heerenveen 3

http://www.damclubheerenveen.nl/

   

Het Noorden 2                              Jannes van de Wal Denksportcentrum,  Groningen

http://www.campersingel.nl/   

   

Huizum 2

http://www.damclubhuizum.nl/  

   

Lelystad

https://damclublelystad.jimdo.com/   

   

MTB Hoogeveen 3

https://www.damclubhoogeveen.nl/   

   

Proviciaal Gronings Tiental          Delfzijl

https://www.kndb.nl/dv0116/  

   

SSS Kampen

http://members.home.nl/wdekkerkampen/  

   

Troch Tinken Sterk                       Surhuisterveen

http://www.damclubtts.nl/

   

Warffum

https://www.kndb.nl/verenigingen/dv0109/  

   

 

KNDB tweede klasse A

 

ronde 1           15-09-2018     Lelystad                         -   SSS Kampen                                                12 - 08

ronde 2           29-09-2018     Lelystad                         -   MTB Hoogeveen 3                                     17 - 03

ronde 3           13-10-2018     Huizum 2                       -   Lelystad                                                        04 - 16

ronde 4           27-10-2018     Lelystad                         -   Damcombinatie Fryslàn 3                        15 - 05

ronde 5           10-11-2018     Troch Tinken Sterk      -   Lelystad                                                        07 - 13

ronde 6           24-11-2018     Lelystad                         -   Warffum

ronde 7           08-12-2018     Heerenveen 3                -   Lelystad

ronde 8           05-01-2019     Lelystad                         -   Heerenveen 2

ronde 9           19-01-2019     Het Noorden 2              -   Lelystad

ronde 10         02-02-2019     Lelystad                         -   Provinciaals Gronings Tiental

ronde 11         16-02-2019     BEGB Britsum               -   Lelystad

 

 

PODB Hoofdklasse west

 

ronde 1           09-10-2018     Lelystad 1                  - HartholtOlie/Dos 1                                                  09  -  03

ronde 2           06-11-2018     Lelystad 1                  - DSS Zwartsluis 1                                                     08  -  04

ronde 3           12-11-2018     Eye-t Webd/OG 2      - Lelystad 1                                                                07  -  05  

ronde 4           vrij                 

ronde 5           11-12-2018     DEZ/NGKZ 1            - Lelystad 1

ronde 6           08-01-2019     Lelystad 1                  - Eye-t Webd/OG 1

ronde 7           22-01-2019     SSS Kampen 1          - Lelystad 1

 

 

PODB Tweede klasse west

 

ronde 1   16-10-2018 Lelystad 2           - Dronten 2                 8 - 0

ronde 2   05-11-2018 DSS Zwartsluis 2     - Lelystad 2                2 - 6

ronde 3   20-11-2018 Lelystad 2           - O&O Genemuiden 2 

ronde 4   11-12-2018 Lelystad             - HartholtOlie/DOS 3

ronde 5   15-01-2019 SSS Kampen 3         - Lelystad 2